SUVE ČESME NA PALILULI: Sutra bez vode nekoliko ulica

Snježana Vidačković

19. 03. 2024. u 22:00

ZBOG planiranih radova na vodovodnoj mreži na teritoriji opštine Palilula, sutra od 8.30 do 18 časova bez vode će ostati potrošači u nekoliko ulica.

СУВЕ ЧЕСМЕ НА ПАЛИЛУЛИ:  Сутра без воде неколико улица

S.B.

Kako je saopšteno iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija", dragocene tečnosti neće biti u Albanske spomenice, Nikodima Milaša, Milana Tankosića, Ljube Didića, Bistričkoj, Primorskoj i Miroslava Radojčića.

Potrošači u okolnim ulicama mogu imati umanjen pritisak. Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđena je auto-cisterna.

BONUS VIDEO - DR NOVOSTI: Kako biti emocionalno inteligentniji?


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANIRAM SVOJU SAHRANU Voditeljka o teškoj bolesti

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti

ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.

15. 06. 2025. u 21:19

Komentari (0)

IZRAEL OVO NIJE ŽELEO: Napao Iran, a samo tri dana kasnije...