POLICIJA UŠLA U TRAG DOJAVAMA O BOMBI: Poznato ko je slao pretnje školama i aerodromu

Тањуг

01. 03. 2024. u 19:30

PRIPADNICI Uprave za tehniku MUP-a i Policijska uprava Beograd, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu - Posebnim javnim tužilaštvom za visokotehnološki kriminal, identifikovali su i pronašli 12-godišnjeg dečaka koji je mejlom slao pretnje eksplozivnim napravama na adrese više osnovnih i srednjih škola u Srbiji, kao i Aerodromu "Nikola Tesla", saznaje Tanjug.

ПОЛИЦИЈА УШЛА У ТРАГ ДОЈАВАМА О БОМБИ: Познато ко је слао претње школама и аеродрому

Foto M. Anđela

Ranije danas primljene su dojave o postavljenim bombama u jednoj  osnovnoj školi u Rakovici, kao i u dva aviona na Aerodromu "Nikola Tesla".

Kompanije Air Montenegro i Wizz Air sinoć su saopštile da su piloti na njihovim letovima dobili dojave o postavljenim bombama, zbog čega su svi putnici i članovi posade evakuisani.

Beogradski aerodrom "Nikola Tesla" ponovo je otvoren za saobraćaj oko 22.30, nakon što je privremeno bio zatvoren zbog dojava o bombi za koje se ispostavilo da su bile lažne.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANIRAM SVOJU SAHRANU Voditeljka o teškoj bolesti

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti

ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.

15. 06. 2025. u 21:19

Komentari (0)

NAJNOVIJE NAREĐENJE VLADIMIRA PUTINA: Ovo niko nije očekivao!