DRAMA U KOSOVSKOJ ULICI: Vatrogasci ne mogu da lociraju mesto požara, pretražuju više zgrada

VEČERAS je u Kosovskoj ulici u centru Beograda izbio požar u jednoj stambenoj zgradi, a na licu mesta nalazi se nekoliko vatrogasnih vozila i nekoliko patrola.

ДРАМА У КОСОВСКОЈ УЛИЦИ: Ватрогасци не могу да лоцирају место пожара, претражују више зграда

Foto: Novosti

Kosovska ulica je zatvorena za saobraćaj, a trenutno u njoj se nalaze tri vatrogasna vozila.

Međutim, drama i dalje traje, jer vatrogasci ne mogu da lociraju mesto požara.

Jak smrad i miris dima oseća se u zgradi Borbe.

Jedan deo vatrogasaca ušao je u zgradu "Borbe", koja je odmah pored, kako bi odatle probali da dođu do mesta gde je požar izbio.

Kako pišu pojedini beogradski mediji, čovek koji je prijavio požar policiji došao je na lice mesta i rekao je da je video požar na jednoj terasi.

Međutim, vatrogasci pokušavaju da lociraju mesto požara i pretražuju nekoliko zgrada u Kosovskoj ulici.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

USPEŠNA SARADNJA KSV I FONDACIJE MERIDIAN: Finansijska injekcija za klubove sa područja Pokrajine