"JOŠ UVEK IMA DOBRIH LJUDI..." Devojci pozlilo u beogradskom autobusu, reakcija putnika oduševila sve (FOTO)

JEDNA devojka koja je želela da ostane anonimna, podelila je svoju priču iz beogradskog autobusa na stranici "Serbia Lajv - Beograd" na Fejsbuku.

ЈОШ УВЕК ИМА ДОБРИХ ЉУДИ... Девојци позлило у београдском аутобусу, реакција путника одушевила све (ФОТО)

Foto: N. Fifić

Naime, dok se vozila na liniji 25 njoj je pozlilo, a onda su putnici brzom reakcijom pomogli devojci zbog čega je ona odlučila javno da im se zahvali i podeli šta se dogodilo.

- Želela bih da se javno zahvalim ljudima koji su me danas dizali u 25-ici. Naime, slošilo mi se i onesvestila sam se nakratko. Nekoliko njih me je pridržalo, jedna žena je sišla na stanicu GO Vračar sa mnom i bila tu 'dok mi se nije povratila boja u licu'. Neizmerno im hvala. Još uvek ima dobrih ljudi - napisala je ona u objavi.

Nakon ovoga usledili su pozitivni komentari, a ovo su samo neki od njih.

- Biće sve više dobrih ljudi. Samo tako može biti naš opstanak. Svaka čast ljudima koji su Vam pomogli i neka ih sreća u životu prati i neka se dobro dobrim vrati - napisao je jedan korisnik.

- Uvek će biti dobrih ljudi oni se ne reklamiraju, samo postoje i ima ih puno, hvala dragom Bogu - stoji u komentaru.

(Telegraf.rs)

BONUS VIDEO: SAMO ZA NAJHRABRIJE: Kinez pokušao da obori svetski rekord

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

PRIČA O NAJSTARIJEM SRPSKOM KRSTU