SUVE ČESME NA LEVOJ OBALI DUNAVA U sredu neće biti vode od 8 do 22 sata
ZBOG planiranih radova na vodovodnoj mreži na teritoriji opštine Palilula, u sredu od 8 do 22 sata bez vode će ostati potrošači u bloku koji je oivčen ulicama Hopovskoj, Bratstva i jedinstva, Ranka Miljića, Miladina Zarića i naseljem Mali Zbeg.

Foto Ž. Knežević
Kako je saopšteno iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija", za najnužnije potrebe za pijaćom vodom biće obezbeđene auto - cisterne, a nadležni apeluju na sugrađane da pripreme zalihe dragocene tečnosti.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)