NEVEROVATAN SNIMAK SA ADE: Mladić i dve devojke se kupaju u februaru - prolaznici šokirani (VIDEO)
PROLEĆNO vreme izmamilo je šetače na ulice Beograda, i nakon debelih minusa, mnogi su se zaista obradovali prolećnim temperaturama.
Foto: Printscreen/Instagram/Moj Beograd
Ipak, neki su danas otišli i korak dalje.
Tako se na društvenim mrežama pojavio snimak kupanja u Adi Ciganliji, koja je, kako do juče, bila zaleđena.
Dva momka i jedna devojka ušli su u i dalje led ledenu vodu, sve vreme držeći ruke u vazduhu.
Prolaznici su u čudu gledali scenu, a ispod snimka naređalo se mnogo najrazličitijih komentara:
- To se zove vikend trežnjenje, isto sam radio…
- Doktori njima nisu potrebni. Neki izazov je u pitanju 100%. Ali svaka čast za hrabrost.
- Neko im sipao drogu u kokain.
Preporučujemo
NEVEROVATNA SCENA U BEOGRADU: Gospođa se okupala na Adi Ciganliji u januaru (VIDEO)
30. 01. 2022. u 13:46
DRAMA U BEOGRADSKOM KAFIĆU: Mladić rušio sve pred sobom, demolirao lokal (VIDEO)
12. 02. 2022. u 20:24
KOLAPS U CENTRU BEOGRADA: Pukla cev u Savskoj ulici, ne saobraćaju tramvaji (FOTO/VIDEO)
12. 02. 2022. u 16:11
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)