PO MOLBI STANOVNIKA ULICE SVETOZARA RADOJČIĆA: Postavljeni ležeći policajci
NA inicijativu zamenika gradonačelnika Gorana Vesića u Ulici Svetozara Radojčića u naselju Medak postavljeni su pešački prelazi sa ležećim policajcem.

Foto: Pink TV
Grad je reagovao posle obraćanja građana i molbe da nadležni postave horizontalnu signalizaciju kako u ovoj prometnoj ulici ne bi neko nastradao.
- Ovo je pravi primer kako možemo zajednički da menjamo naš grad na bolje - istakao je Vesić. - Znači ovo je život, rešavanje ovih problema je jedina prava politika. Građanin koji je ukazao na problem bio je potpuno u pravu, ovde je trebalo da bude postavljen ležeći policajac. Mi sada radimo projekat za postavljanje semafora i tokom januara ćemo to završiti. Ovo je primer kako svi zajedno možemo da menjamo naš grad na bolje.
On je istakao da je srećan što je u prilici da rešava probleme, te da je dobro što se građanin sa Medaka javio.

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (1)