NEVEROVATAN SNIMAK IZ BEOGRADA: Automobil završio na banderi semafora, bizaran udes u prestonici! (FOTO/VIDEO)
CELA Srbija zna da čim padne i najmanja kišica, u Beogradu nastane saobraćajni kolaps, a kamoli po ovakvom potopu.

Foto: instagram printskrin/moj_beo_grad
U Nemanjinoj ulici u Beogradu, jednoj od centralnih i veoma prometnih, a koja spaja Savski trg sa Slavijom, jutros oko osam sati dogodio se bizaran udes u kojem, čini se, na sreću niko nije povređen, ali je auto "majstorski" doslovno završio na banderi semafora.
Vozaču verovatno nije bilo do šale, ali su one ipak pljuštale na Instagramu, pa su duhoviti sugrađani primetili da je kola digao da zameni ulje, stavlja zimski set guma i
BONUS VIDEO - ZAPANjUJUĆI SNIMAK SA NOVOG BEOGRADA: U suprotnom smeru kroz kružni tok
Preporučujemo

JUTARNjI HAOS U BEOGRADU: Autokomanda potpuno blokirana (VIDEO)
05. 11. 2021. u 09:01 >> 09:22

POPLAVLjENI DELOVI BEOGRADA: Kiša izazvala haos, dramatični prizori sa ulica (FOTO)
04. 11. 2021. u 22:31

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (1)