HUMANITARNA ŠETNJA ZA VANJU: Resničani sakupljaju novac za četvoromesečnu devojčicu
HUMANITARNA šetnja za četvoromesečnu Vanju Malović, održaće se sutra u rakovičkom naselju Resnik. Pod sloganom "2,5 miliona koraka za Vanju", koliko novca treba skupiti za njeno lečenje od spinalne mišićne atrofije, resničani će skrenuti pažnju javnosti na hitnost istrajavanja u ovoj borbi.

Foto: Budi human
Skup počinje otvaranjem humanitarnog bazara kod Tržnog centra "Avala grad". Tu će okupiti šetači, posle čega će simbolično otići do Crkve Sv. Vladike Nikolaja Žičkog, gde će se održati moleban za malenu komšinicu Vanju.
Zatim sledi šetnja do Jezera Pariguz, gde je od 11.15 časova pripremljen bogat zabavni program. Sledi povratak na polaznu tačku, u centru naselja, na "Bazar i kafu za Vanju".

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

"VREME JE DA SE RAT OKONČA!" Zelenski izneo tri ukrajinska zahteva za dugoročni mir sa Rusijom
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski oglasio se nakon što je dogovoren sastanak Vladimira Putina i Donalda Trampa i otkrio šta su njegovi ciljevi na mirovnim pregovorima.
07. 08. 2025. u 16:00
Komentari (0)