ВИРИНЕ ДОМАЋИН: У сусрет „Михољским сусретима села“ у ћупријској општини

Зорица Глигоријевић

02. 11. 2023. у 16:05

Домаћин овогодишње манифестације „Михољски сусрети села“ у ћупријској општини биће село Вирине.

ВИРИНЕ ДОМАЋИН: У сусрет „Михољским сусретима села“ у ћупријској општини

Фото:з.Глигоријевић

Манифестација, која ће имати целодневни програм, биће одржана у недељу, 5. новембра.

Отварање је предвиђено за 10 часова. Од 10 до 12 сати планирана је ликовна колонија на тему “Село моје најлепше на свету”, а потом ће бити одржани турнир у стоном тенису, шаху, као и обука и турнир у стреличарству. У подне ће бити отворена изложба радова са ликовне колоније и одржано такмичење за најлепши славски колач.

Такмичење у рецитовању родољубиве поезије почеће у 16 сати, у 17 ће се такмичити фолклори, а у 18,30 ће бити проглашени победници свих такмичења и подељени пехари, медаље и захвалнице.

Од 19 сати превиђен је нступ народног оркестра са играма.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ВРЕМЕ ЈЕ И ЗА ОДЛАСКЕ: Звезда остала без голмана