МАЛОЛЕТНИКУ (16) НАНЕЛИ ТЕШКЕ ТЕЛЕСНЕ ПОВРЕДЕ: У Бачкој Паланци ухапшена двојица осумњичених, потрага за трећим нападачем
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Полицијске управе у Новом Саду, ухапсили су Д. Т. (22) и М. М. (21) из Бачке Паланке, због постојања основа сумње да су учинили кривично дело тешка телесна повреда.
Фото Д.Н.
Полиција интензивно трага за њиховим двадесетдвогодишњим суграђанином, као трећим осумњиченим за ово кривично дело.
Сумња се да су они, у Гајдобри, тукли шеснаестогодишњег мештанина и нанели му тешке телесне повреде.
Д. Т. и М. М. су задржани до 48 сати, а судија за претходни поступак у Бачкој Паланци одредио им је притвор, у трајању до 30 дана.
Препоручујемо
УХАПШЕН ЗБОГ ЗЛОУПОТРЕБЕ ПОВЕРЕЊА: Оштетио фирму за више од милион и по динара
08. 09. 2021. у 16:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)