"ДАНАС ЈЕ ТО АНА БРНАБИЋ, СУТРА БИЛО КОЈИ ДРУГИ ГРАЂАНИН": Мали осудио претње председници Скупштине (ФОТО)

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

29. 06. 2024. у 14:53

МИНИСТАР финансија Републике Србије, Синиша Мали огласио се на свом Инстаграм налогу поводом најновијих напада на председницу Народне скупштине Ану Брнабић.

ДАНАС ЈЕ ТО АНА БРНАБИЋ, СУТРА БИЛО КОЈИ ДРУГИ ГРАЂАНИН: Мали осудио претње председници Скупштине (ФОТО)

FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ

- Најоштрије осуђујем претње упућене председници Скупштине Србије Ани Брнабић, као што ћу сваки пут устати одлучно против сваког вида насиља, нецивилизованог понашања, насилне реторике или било каквог сличног деловања. Данас је то Ана Брнабић, сутра било који други грађанин Србије може бити на мети оваквих лажних моралиста, наводних еколошких активиста или каква год да је “фасада” иза које се увек крије - чисто насиље.

Србија је године насиља оставила иза себе и морамо заувек направити отклон од оних који нас вуку назад. Отклон се прави непристајањем и осудом сваке врсте насиља, институционалном борбом да се оно санкционише и превентивним деловањем да се не понови.

Ана, уз тебе смо, нека институције раде свој посао, а ти не посустај у својој борби за нашу бољу земљу.

Рекли смо НЕ насиљу! Живела Србија! - поручио је Мали.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (12)

НЕОЧЕКИВАНО: Ево шта ради Ана Ивановић, док свет прича о разводу! Српкиња изненадила све (ФОТО)