ВЕЛИКА ЧАСТ ЗА ПРЕДСЕДНИКА СРБИЈЕ У ПАРИЗУ: Овако је Вучић дочекан уз највише државне и војне почасти (ФОТО/ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић налази се у званичној посети Француској, а дочекан је испред Палате инвалида уз највише војне и државне почасти.

Фото: Марија Стевановић
Вучића су дочекали Франк Ристер, делегирани министар за спољну трговину, привлачење инвестиција, франкофонију и Французе у иностранству при Министарству за Европу и спољне послове Француске Републике, и генерал Кристоф Абад, војни гувернер Париза.
Химна "Боже правде" интонирана је чак два пута - на свечаном дочеку и након полагања венца на спомен-плочу "Верност за верност" на којој пише:
- У славу српске војске, херојског савезника Француске у Великом рату, и за српске борце преминуле за Француску у заједничкој борби против нацистичке окупације.
Посету председника Србије Француској пратите уживо на нашем блогу.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)