ВЈТ ЈАГОДИНА: Без кривичних пријава због избора у Јагодини, Параћину и Деспотовцу
ПОВОДОМ избора за посланике Народне скупштине Србије и избора за одборнике скупштина општина, који су одржани у недељу 17. децембра 2023. године, Више јавно тужилаштво у Јагодини је саопштило да на подручју његове надлежности, као и подручних Основних јавних тужилаштава у Јагодини, Параћину и Деспотовцу, није поднета ниједна кривична пријава.
Фото Н. Фифић
У саопштењу је наведено да пријаве нису поднете због неког од кривичних дела против изборних права из главе 15. Кривичног законика Србије, нити је било других пријава због било каквих нерегуларности у вези са изборним процесом.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)