15.00 Партизан - Вождовац 1 (1,35)

21.00 ПСЖ - Барселона 1 (2,00)

21.00 Атлетико Мадрид - Борусија Дортмунд 1X&0-3 (1,73)

Укупна квота: 5,27

Вождовац је пре пар дана задао проблеме Партизану на ''крову'', ипак, ''црно-бели'' су тада славили са 3:2 голом Стојковића у судијској надокнади, а ми очекујемо да данас буду убедљивији пред својим навијачима у Хумској 1.

Барса би могла да буде без кључних играча Де Јонга и Педрија на данашњем мечу, али и са њима сматрамо да је ПСЖ фаворит, поготово на ''Парку принчева'' на којем га нико није савладао још од новембра. Сматрамо да су Мбапе и дружина кец дана.

Уз то додајемо традиционалан тип на Атлетико који битне утакмице игра тврдо пред својим навијачима, иако његови мечеви броје више голова ове сезоне него иначе, верујемо да то вечерас неће бити случај и предлажемо мали број погодака уз дуплу шансу на ''јорганџије''.

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

НЕВИЂЕНА БРУКА: УЕФА вратила Русију у такмичења, али...

РУСИЈА и Украјина су и данас извори најважнијих вести на свету. Све везано за њих се прати из минута у минут, уживо, и то не само рат у Украјини, већ и сви пратећи догађаји. Спорт свакако спада у оне сфере живота које "погађа" овај сукоб и најновија дешавања у њему изазивају велику пажњу јавности. А за све је "крива" последња информација из врха УЕФА.

10. 06. 2024. у 20:01

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН: Ево шта је Александар Зверев урадио

То да је Карлос Алкараз освојио Ролан Гарос, победивши у финалу париског гренд слема Александера Зверева, Немца руског порекла, била је тениска вест дана у недељу. Али, дан касније, поражени финалиста је у центру пажње. Са правом.

10. 06. 2024. у 19:42