СТАЊЕ 11 ОБОЛЕЛИХ СТАБИЛНО: Министар Зоран Ђорђевић обишао Геронтолошки центар у Суботици
21. 07. 2020. у 15:28
ГЕРОНТОЛОШКИ центар у Суботици, у коме је од вируса ковид 19 оболело једанаест корисника и три запослена, посетио је јуче Зоран Ђорђевић, министар за рад, запошљавање, борачка и социјална питања, и са надлежнима разговарао о тренутној епидемиолошкој ситуацији у овој установи и наредним корацима који треба да се предузму, како би се спречило даље ширење вируса.
Повезане вести
КОВИД БОЛНИЦА У ПОЖАРЕВЦУ: На лечењу 201 пацијент, још један преминуо
У КОВИД болници у Пожаревцу преминуо је још један пацијент, стар 74 године, из Београда.
20. 07. 2020. у 16:29
АЛАРМАНТНА СИТУАЦИЈА У КРАЉЕВУ: Негативни рекорд у броју заражених вирусом корона
Од УКУПНО 198 узорака са територије Краљева који су тестирани у лабораторији овдашњег Ветеринатског специјалистичког института, на ковид-19 позитивно је рекордних 108 узорака.
20. 07. 2020. у 16:23
ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У СУБОТИЦИ: Заражено 11 корисника геронтолошког центра
ПРЕМА извештају Завода за јавно здравље Суботица од почетка епидемије забележено је укупно 173 особа заражених вирусом корона са територије града Суботице, 50 из Бачке Тополе и пет из Малог Иђоша.
20. 07. 2020. у 15:44
СВЕ ВИШЕ ОБОЛЕЛИХ У КЊАЖЕВЦУ: Од почетка јула до данас вирус потврђен код 50 особа
ОД ПОЧЕТКА јула до данас вирус корона потврђен је код 50 од 125 тестираних Књажевчана, сазнајемо у овдашњем Здравственом центру.
20. 07. 2020. у 15:37
ЦРН ВИКЕНД ЗА МОРАВИЧКИ ОКРУГ: Два пацијента преминула од короне, потврђено још 35 случајева
ЈОШ два пацијента из Моравичког округа, која су оболела од корона вируса преминула су током ноћи између недеље и понедељка, и то један из Ивањице у чачанској болници, а други из Горњег Милановца у Клиничком центру у Крагујевцу.
20. 07. 2020. у 15:35
Најновије из рубрике
БЕСПЛАТНИ ПРЕГЛЕДИ У НИШКИМ СЕЛИМА: Брзо до дијагнозе без упута и заказивања
Након Доње Студене и Велепоља, бесплатни превентивни кардиолошки прегледи које однедавно организују Универзитетски клинички центар Ниш и Институт за лечење и рехабилитацију „Нишка Бања“ настављени су и у Трупалу, где су мештани без упута и заказивања могли да провере здравствено стање срца и крвних судова.
25. 06. 2026. у 15:31
ЧИШЋЕЊЕМ ОБАЛЕ ОБЕЛЕЖЕН ДАН ДУНАВА У СМЕДЕРЕВУ: Са младима у акцији градоначелница и директор "Србијаводе"
Поводом обележавања Међународног дана реке Дунав, „Србијаводе“ д.о.о је у сарадњи са Градом Смедеревом, Водопривредним предузећем „Смедерево“ и Бродарским клубом „Металац“ организовало велики едукативни скуп за најмлађе под слоганом „Уједињени Дунавом – Играј за воду“.
25. 06. 2026. у 14:41
БЕСПЛАТНА ОБУКА НЕПЛИВАЧА У ЋУПРИЈИ: Пријављивање још сам два дана
СПОРТСКИ центар „Ада“ у Ћуприји и овог лета организује бесплатну обуку непливача на својим базенима „Славија“ за шестогодишњаке и старије.
24. 06. 2026. у 14:21
УРБАНО ПОШУМЉАВАЊЕ ВЛАСОТИНЦА: Нове саднице уз подршку министарства
Власотинце је од Министарства заштите животне средине добило 4,2 милиона динара намењено урбаном пошумљавању вароши на Власини.
24. 06. 2026. у 14:21
ПОДРШКА ШВЕДСКЕ ЕВРОПСКОМ ПУТУ СРБИЈЕ: Амбасадорка Самелин у посети Суботици
Сви потенцијали Суботице и Палића, као и активности које се спроводе у циљу унапређења квалитета живота грађана и стварања подстицајног амбијента за нове инвестиције и развојне пројекте представљени су данас амбасадорки Краљевине Шведске Шарлоти Самелин.
24. 06. 2026. у 14:10
Коментари (0)