СВЕ ВИШЕ ОБОЛЕЛИХ У КЊАЖЕВЦУ: Од почетка јула до данас вирус потврђен код 50 особа
ОД ПОЧЕТКА јула до данас вирус корона потврђен је код 50 од 125 тестираних Књажевчана, сазнајемо у овдашњем Здравственом центру.
Depositphotos
Нажалост, две особе су од последица вируса корона преминуле у Клиничком центру у Нишу. Очекују се резултати још 28 тестова, који су тренутно у обради, а према подацима МУП-а у самоизолацији је 50 Књажевчана.
У општини Књажевац последњих дана повећан је број пацијената који се јављају лекарима због симптома респираторних инфекција или у фебрилном стању.
У Књажевцу је због тога отворена и трећа ковид-амбуланта. Дневно се у овим амбулантама обави и до 80 прегледа.
Због наглог повећања позитивних и изразито неповољне епидемиолошке ситуације у Књажевцу су недавно прогласили ванредну ситуацију.
Препоручујемо
"НАЈВАЖНИЈИ КОРАК - ПОШТОВАЊЕ МЕРЕ КРИЗНОГ ШТАБА!" Министар Ђорђевић посетио Гаџин Хан
20. 07. 2020. у 15:00
ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У НЕГОТИНУ: У јулу седморо заражених вирусом корона
20. 07. 2020. у 15:00
ЗАБРАНА ЗА ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ: Од недеље више не можемо да улазимо у ову земљу
17. 07. 2020. у 16:00
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)