И ЈАГОДИНЦИ У РЕПРЕЗЕНТАЦИЈИ: На Европском шотокан карате првенству репрезентацију Србије чинило и шест каратиста из Јагодине (ФОТО)
На Европском шотокан карате првенству, одржаном у италијанском граду Лињано Сабијадоре, на коме су се надметали каратисти из 26 земаља, своју вештину одмерила је и репрезентација Србије, у којој је било и шест такмичара Карате клуба "Јагодина".
Фото:КК Јагодина
Павле Црнковић освојио је златну медаљу у категорији кадета појединачно и 3. место у екипи кадета. Петар Милошевић освојио је 3. место појединачно као кадет и 3. место екипно. Новак Коцић освојио је 3. место појединачно у конкуренцији јуниора и 3. место екипно. Исидора Живић освојила је 2. место у микс тиму и 3. место у женској екипи кадета.
-Такмичари су стекли ново искуство, а ми као тренери имали смо прилику да видимо неке новине које ћемо користити у будућем раду. Достојно смо репрезентовали нашу Србију и наш град Јагодину - оценио је тренер Карате клуба "Јагодина" Драган Глигоријевић.
Поред такмичарског дела наши репрезентативци имали су прилику да посете Венецију и Трст и да се упознају са њиховим историјским знаменитостима.
Препоручујемо
САША ОБРАДОВИЋ НИЈЕ МОГАО ДА ВЕРУЈЕ ШТА "ДЕЛИЈЕ" РАДЕ: "Ја ово не памтим!"
03. 02. 2026. у 22:46
"ОВА ЗЕМЉА ЈЕ ПОСЕБНА!" Звездини странци у трансу после чуда у Евролиги против Хапоела
03. 02. 2026. у 22:31
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из "најважније споредне ствари на свету", фудбала, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.
03. 02. 2026. у 19:55
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)