АМЕРИ ЗАТЕЧЕНИ! Ево шта је Никола Јокић урадио одмах после елиминације (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је један од најбољих кошаркаша света у овом веку.

Фото АП
Међутим, по много чему се разликује од осталих великих звезда, понашању, изјавама, животу...
Потвдио је момак из Сомбора то и након дебакла свог тима од Оклахоме у седмој утакмици полуфинала Западне конференције, Никола није побегао у свлачионицу, у стилу америчког "Краља" Леброна Џејмса, већ одмах након последњег звука сирене пришао противнику и честитао на заслуженој победи.
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
Пре последњег звука сирене пришао је тренеру Тандера Марку Даигнолту и пружио му руку, а онда је честитао и играчима противничког тима. Велику пажњу на друштвеним мрежама привукао је његов поздрав са најбољим играчем Оклахоме и главним конкурентом у трци за МВП признање са Шејом Гилџусом-Александером.
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
Никола му је пришао, загрлио га и честитао му на пласману у финале Запада, а његов гест одушевио је љубитеље НБА на друштвеним мрежама.
Јокић је још једном показао Американцима, али и целом свету да није само феноменалан кошаркаш већ да је пре свега и велики човек кога обожавају широм света.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо

ЖЕСТОКО "НАГАЗИО" НБА ЛИГУ! Омиљени саиграч Николе Јокића није могао више да ћути
19. 05. 2025. у 09:00

ИЗДАЈА! Ево шта су саиграчи из Денвера урадили Николи Јокићу (ВИДЕО)
19. 05. 2025. у 09:57

УМЕСТО ОБРАЧУНА ГОЛИЈАТА, ГЛЕДАЋЕМО ДУЕЛ ДВА "ДАВИДА": Флуминенсе и Ал Хилал бију битку за пласман у полуфинале Светског првенства!
У четвртфиналу Светског клупског првенства гледаћемо меч између Флуминенсеа и Ал Хилала који се састају "Кемпинг ворлд стадиону" у Орланду од 21.00.
04. 07. 2025. у 10:50

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

НЕМА КАМЕРА, РАДАРА, НИ ПОЛИЦИЈЕ: У Србији уведен НОВ НАЧИН мерења брзине - казне стижу на кућну адресу
СИСТЕМ који фунционише потпуно аутоматски.
03. 07. 2025. у 19:09
Коментари (0)