ДОКЛЕ ВИШЕ? Косовски фудбалер за кога нико није чуо дао гол, па срамно провоцирао Србе (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

27. 09. 2023. у 08:56

У дербију румунске фудбалске Лиге 1, Рапид је у Букурешту са 3:1 победио Клуж, а прва два гола за домаћина постигао је Албион Рахмани, а о њиховој прослави се посебно прича.

ДОКЛЕ ВИШЕ? Косовски фудбалер за кога нико није чуо дао гол, па срамно провоцирао Србе (ВИДЕО)

Foto: Profimedia

Нападач репрезентације тзв. Косова (23), рођен у Подујеву, у петом минуту није искористио пенал, али је затресао мрежу на одбитак, а у 51. минуту је другим поготком на мечу дуплирао предност Рапида.

Голове је прославио показивањем албанског "двоглавог орла" и на тај начин вероватно покушао да се "освети" Румунима за недавна скандирања "Косово је Србија" на утакмици репрезентација у оквиру квалификација за Европско првенство 2024, али и сигурно реагује на недавне сукобе на територији јужне покрајине Србије.

Након меча, Рахмани је рекао:

- Ја сам с Косова и албанске сам крви. Славићу знаком орла кад год је то могуће и желим да охрабрим све Албанце да направе исто.

Занимљиво, Рахманију је летос трансфер у Рапид умало пропао због пасоша тзв. Косова који Румунија не признаје.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУТИНСКО ОДРАЂИВАЊЕ ПОСЛА: ПСЖ долази на Енфилд са два гола предности и Енрике неће дозволити да их испусти

РУТИНСКО ОДРАЂИВАЊЕ ПОСЛА: ПСЖ долази на "Енфилд" са два гола предности и Енрике неће дозволити да их испусти

ПАРИЖАНИ су доминирали пред својим навијачима против Ливерпула, славили су резултатом 2:0 и са огромним самопоуздањем дочекују вечерашњи реванш који је на програму од 21.00.

14. 04. 2026. у 09:30

Коментари (0)

Узнемирујући снимак: Жена дошла на утакмицу и видела мужа с љубавницом, а онда... (Видео)