ФУДБАЛСКА ПОСЛАСТИЦА: Звезда чека Напредак, Партизан гостује у Новом Саду

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде дочекаће данас на стадиону "Рајко Митић" екипу Напретка из Крушевца, док ће се у дербију другог кола Суперлиге на стадиону "Карађорђе" у Новом Саду састати Војводина и Партизан.

ФУДБАЛСКА ПОСЛАСТИЦА: Звезда чека Напредак, Партизан гостује у Новом Саду

ФОТО: А. Илић

Дуел Звезде и Напретка "померен" је за дан касније због невремена и биће нови тест за екипу Барака Бахара, која је сјајно отворила сезону и једва чека старт Лиге шампиона.

Црвено-бели ће играти без повређеног Мирка Иванића, што значи да ће шансу од првог минута добити Владимир Лучић или Јован Шљивић.

Војводина, после елиминације од АПОЕЛА у квалификацијама за Лигу конференција и стартног пораза од Звезде (5:0), жели да поправи утисак, а ривал је Партизан, који такође има додатни мотив након ремија (3:3) против ТСЦ-а у Бачкој Тополи.

Распоред другог кола Суперлиге

Црвена звезда - Напредак (16.55), Раднички Крагујевац - Чукарички (17.00), Војводина - Партизан (19.00), ИМТ - Вождовац (21.05).

Понедељак: Радник - Спартак.

Субота: Јавор - Нови Пазар 3:1, Железничар - Младост Лучани 0:2.

Четвртак: Раднички Ниш - ТСЦ 0:3.

БОНУС ВИДЕО: Статуа за Месија у Мар дел Плати

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДВЕ НАЈБОЉЕ РЕЧИ У СПОРТУ, СЕДМА УТАКМИЦА! Другачије није ни могло, Оклахома и Сан Антонио су заслужили да мајсторица одлучи ко иде у финале

ДВЕ НАЈБОЉЕ РЕЧИ У СПОРТУ, СЕДМА УТАКМИЦА! Другачије није ни могло, Оклахома и Сан Антонио су заслужили да мајсторица одлучи ко иде у финале

ТАНДЕРИ и Спарси су нам припредили сјајно финале Западне конференције, а коначни чин ове епске серије имаћемо вечерас у "Пејком центру" где ће састати два сата и 30 минута после поноћи по средњеевропском времену.

30. 05. 2026. у 07:40

ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН ОПЕТ ОСВОЈИО ЛИГУ ШАМПИОНА! Историјско финале, Арсенал пао у невиђеној драми (ВИДЕО)

ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН ОПЕТ ОСВОЈИО ЛИГУ ШАМПИОНА! Историјско финале, Арсенал пао у невиђеној драми (ВИДЕО)

Пари Сен Жеремен и Арснал су одиграли изузетно занимљиво финале УЕФА Лиге шампиона 2026, а меч у Будимпешти завршен је историјском, другом узастопном европском титулом за париске "свеце" - резултат је био најпре 1:1 после 120 минута игре (стрелци су били Каи Хаверц и Усман Дембеле из пенала), а онда је у извођењу једанаестераца до титуле дошао тим и француске престонице - 4:3.

30. 05. 2026. у 21:01 >> 21:10

Коментари (0)

ИСПАО СА РОЛАН ГАРОСА, А ДАН КАСНИЈЕ - ЈОШ И ОВО: Новак Ђоковић сазнао лошу вест