РОБЕРТ ПРОСИНЕЧКИ НА ШОК-ДЕСТИНАЦИЈИ: Бивши тренер Црвене звезде на прагу да постане селектор државе која никада није отишла на Мундијал
ХРВАТСКИ фудбалски тренер Роберт Просинечки могао би да се ускоро нађе на једној потпуно изненађујућој дестинацији. Некадашњи тренер Црвене звезде један је од најозбиљнијих кандидата за новог селектора Вијетнама.
Фото: ЕПА
Хрватски сајт "Индекс.хр" преноси писање вијетнамских медија, који тврде да би Просинечки почетком наредне године могао да преузме Вијетнам.
Он би на клупи ове азијске земље требало да наследи Парк Ханг-Сеа, који је поднео оставку.
Вијетнам је тренутно 96. репрезентација света. Ова селекција се никада није пласирала на Светско првенство, а пет пута је учествовала на Азијском купу.
Просинечки (53) је тренутно без ангажмана. Он је тренирао поред Црвене звезде, Кајзери, Денизли и Олимпију, као и репрезентације Азербејџана и БиХ, док је од 2006. до 2010. био помоћник селектора Хрватске.
БОНУС ВИДЕО: СПЕЦИЈАЛНИМ АВИОНОМ ДО КАТАРА: Погледајте како изгледа авион за аргентинске навијаче
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"АПСУРДНО!" Оно што је Никола Јокић урадио запањило је чак и новинаре у Америци (ВИДЕО)
23. 10. 2022. у 15:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"
Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.
16. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)