ИТАЛИЈА СЕ ПОКЛОНИЛА МИХАЈЛОВИЋУ: Емотивна ноћ у Болоњи (ВИДЕО)
Синиша Михајловић коначно се вратио на клупу Болоње после још једног дужег одсуства и боравка у болници где је наставио своју битку у борби против леукемије.

Foto: Printskrin Youtube/Crvena zvezda
Он је предводио своју Болоњу у првој званичној утакмици у сезони у којој је његов тим стартовао победом у Купу Италије резултатом 1:0 против друголигаша Косенце.
Посебан моменат био је улазак Михајловића на стадион када су га навијачи дочекали великим овацијама.
Популарни Миха им је узвратио поздравом и осмехом, а све је зачињено победом и пласманом у наредну рунду, иако Болоња није одушевила игром на премијери пошто је тек у 65. минуту голом Сансонеа успела да сломи отпор ривала.
Болоњу у наредној рунди очекује дуел са Каљаријем, док би уколико прескочи и ту препреку ишла на римски Лацио.
Подсећања ради, Михајловић је у претходних неколико недеља боравио у болници, али је испунио обећање да ће предводити Болоњу у првом мечу у новој сезони.
"Добро сам сада. Поправљам се из дана у дан. Толико волим овај посао да заборавим на све кад сам поред терена", изјавио је Михајловић, а пренео Спортмедијасет.
Нападач Болоње и репрезентације Аустрије Марко Арнаутовић помиње се као ново појачање Манчестер јунајтеда, па је медије у Италији занимао Михајловићев став на ту тему.
"Марко и ја често причамо. Имамо посебан однос и међусобно поштовање. Не знам да ли иде или остаје, није на мени да о томе одлучујем. Надам се да ће остати јер није га лако заменити, али ако оде, бићу срећан због њега", изјавио је Михајловић.
Препоручујемо

БОЛОЊА И МИХА НА ПРВОМ ИСПИТУ: "Хртови" нову сезону започињу утакмицом у Купу Италије
08. 08. 2022. у 10:08

СРБИН МЕЊА РОНАЛДА?! Манчестер јунајтед спремио замену за славног Португалца (ВИДЕО)
07. 08. 2022. у 16:10

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду
НАКОН доминантног издања у Познању где је славио 3:1, српски шампион ће вечерас пред пуним трибинама "Стадиона Рајко Митић" бранити два гола предности против пољског Леха у реванш мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона (21.00).
12. 08. 2025. у 07:20

ХАОС! Син легенде прешао из Звезде у Партизан и поручио: "Опростите ми моју ружну прошлост!"
Талентовани крилни нападач, Душан Јовановић, стигао је у редове омладинског погона Партизана. То не би било ништа несвакидашње у време прелазног рока, да се не ради о момку који у Партизан стиже из Звезде, који је притом син чувеног репрезентативца Милана Ланета Јовановића - и који је све "зачинио" поруком која је разбуктала страсти, и када су "делије" у питању, и када су у питању "гробари".
12. 08. 2025. у 12:20

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)