МЕДИЈСКИ РАТ У СЛОВЕНИЈИ: Пред гостовање орлова сукоби између новинара и репрезентативаца

Оља Мркић

12. 06. 2022. у 10:03

ФУДБАЛСКА репрезентација Србије завршава први циклус Лиге нација гостовањем у Словенији. Уочи овог меча није познато како ће тамошње медијске куће извештавати о овом мечу, пшто је у току прави мали рат између репрезентативаца и новинара.

МЕДИЈСКИ РАТ У СЛОВЕНИЈИ: Пред гостовање орлова сукоби између новинара и репрезентативаца

ФОТО: АП/Darko Vojinovic

Тихи сукоб тиња већ неко време, а све је кулминирало у суботу пре и после утакмице Норвешка - Словенија.

Прво су на конференцији пред ту утакмицу новинари критиковали рад селектора Кека и репрезентативаца, оптужујући их да играју без идеје, жара и срца. 

На то су реаговали играчи који су после дуела са Норвешком у ком су са играчем мање изборили први бод у овом такмичењу, сви до једног прошли поред новинара након меча и нико није желео да им пружи изјаву. 

Медији су одговорили пред нови дуел са Србијом, јер се ниједан словеначки новинар није појавио на конференцији за медије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛУКА МОДРИЋ НЕ МОЖЕ ДА ВЕРУЈЕ ШТА СЕ ДЕСИЛО У ЦРНОЈ ГОРИ: Навијачи запањили репрезентативца Хрватске

ЛУКА МОДРИЋ НЕ МОЖЕ ДА ВЕРУЈЕ ШТА СЕ ДЕСИЛО У ЦРНОЈ ГОРИ: Навијачи запањили репрезентативца Хрватске

Квалификације за Светско првенство у понедељак су завршене у европским групама А, Г и Л, где су отклоњене и последње дилеме на тему "ко то с првог места иде директно на Мундијал, а ко са друге позиције у бараж?". Црна Гора и Хрватска су одиграли такмичарски небитан меч, али изазвао је он много, много буре у јавности. Са правом.

18. 11. 2025. у 11:45

Коментари (0)

УСИЈАЛЕ СЕ МРЕЖЕ, ГАСТРАБАЈТЕРИ НАПАЛИ БАЛКАНЦЕ: Мени су више помогли Немци, него наши људи у дијаспори