ВУЧИЋ СЕ ЧУО СА ОРБАНОМ У 100 МИНУТУ: Ево шта му је председник Србије рекао након меча Мађарска - Шкотска

Председник Србије Александар Вучић обратио се нацији, а том приликом дотакао се и спортских тема.

ВУЧИЋ СЕ ЧУО СА ОРБАНОМ У 100 МИНУТУ: Ево шта му је председник Србије рекао након меча Мађарска - Шкотска

Фото: Инстаграм принтскрин/buducnostsrbijeav

Мађарска је голом у 100. минуту победила Шкотску, чиме је отежала Србији пролазак даље на Европском првенству у фудбалу, а председник Србије Александар Вучић истакао је да се чуо након меча са Виктором Орбаном. 

- Што се тиче наше мађарске браће, они су нам искрени пријатељи и највећи пријатељи које имамо у ЕУ. Много и често разговарамо. Ја сам синоћ председнику Орбану честитао одмах пошто су Мађари дали гол у 100 минуту. Наши односи су изузетно добри. Радимо и више од онога што се види и увек координишемо међусобне активности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"

Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.

16. 07. 2026. у 07:00

Коментари (41)