“САСВИМ НОВИ ДАН” ЗА РОЂЕНДАН: Омладинско позориште “Дадов” слави јубилеј уз представу

ОМЛАДИНСКО позориште “Дадов” у четвртак, 4.марта, слави “премијерно” рођендан. Те вечери први пут ће бити изведена представа “Сасвим нови дан”, у режији Горана Головка, некадашњег уметничког директора “ Дадова”.

“САСВИМ НОВИ ДАН” ЗА РОЂЕНДАН: Омладинско позориште “Дадов” слави јубилеј уз представу

Фото: В. С.

Новим насловом Омладинско позориште обележиће 62 године постојања – саопштавају из ове куће.

– После више од 30 година опет радимо представу „Сасвим нови дан”. Исту, а другачију, јер све је другачије. Али радост стварања остала је иста. И жар је исти. Али слике су снажније и речи су убојитије. Ми нисмо томе криви. Раније одрастамо него што смо пре тридесет година. Зато једва чекамо премијеру представе „Сасвим нови дан” 2051. године, да видимо како и у чему ћемо онда одрастати – навео је редитељ.​

Премијера биће одржана у складу са свим препорученим епидемиолошким мерама. Публика ће имати прилику да уживо гледа представу на Јутјуб каналу Оладинског позоришта “Дадов”. Репризе су најављене за 5. 10. и 11. марта.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.

15. 07. 2026. у 20:30

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво