КОМБИЈЕМ УСМРТИО МУШКАРЦА НА ПЕШАЧКОМ ПРЕЛАЗУ: Тешка саобраћајна несрећа у Старим Бановцима
ПОЛИЦИЈА у Старој Пазови ухапсила је В. Д. (55), због постојања основа сумње да је извршио кривична дела тешка дела против безбедности јавног саобраћаја и угрожавање јавног саобраћаја.
Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација
Он се терети да је синоћ, у Старим Бановцима, управљајући комбијем, на обележеном пешачком прелазу ударио мушкарца (57) који је преминуо на лицу места.
Увиђај је извршио надлежни тужилац, у присуству полиције.
По налогу Вишег јавног тужилаштва у Сремској Митровици, В. Д. је одређено задржавање до 48 часова у ком року ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: Мушкарац се разнео бомбом на железничкој станици у Чачку
Препоручујемо
САОБРАЋАЈКА КОД ЛАСТИНЕ ГАРАЖЕ: Девојка и младић превезени у Ургентни центар
03. 11. 2023. у 07:14
ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД ГОРЊЕГ МИЛАНОВЦА: Аутомобилом усмртио пешака, полиција врши увиђај
02. 11. 2023. у 19:06
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)