НОВИ ДЕТАЉИ ПУЦЊАВЕ У ЗЕМУНУ: Сам себи пуцао у стомак, има дебео досије

Биљана Ристивојевић

29. 08. 2022. у 12:14

ЊЕГОШ Б. (52) пуцао је сам себи у стомак у кући у Земуну.

НОВИ ДЕТАЉИ ПУЦЊАВЕ У ЗЕМУНУ: Сам себи пуцао у стомак, има дебео досије

Фото: В. М.

Он је, према речима саговорника, пио данима, а у стану са њим су биле још три особе. Две женске и мушкарац Ненад В. (44) који је ухапшен због сумње да је бацио кесицу хероина.

Дрога је, како се наводи, нађена поред аутомобила који је паркиран испред куће, а који је Његош користио. Тачније, нађене су две кесице, како се претпоставља хероина, али се чека званична потврда да је реч о тој дроги.

Иначе, Његош. Б. је имао дебео досије пун кривичних дела, осуђиван је, а главни "посао" му је дрога. Пиштољ који је нађен је нелегалан.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

РУСИ МИРЕ СРПСКЕ И ПОЉСКЕ ХУЛИГАНЕ? Ври међу навијачима пред Лех - Црвена звезда!