ДА МИ ЈЕ БАР ЈЕДНО ОСТАВИО, А НЕ СВЕ ДА ИХ ПОВЕДЕ! Породица Лазовић завијена у црно - Изгубили сина и троје унучади, мајка занемела од бола
ПОРОДИЦА Лазовић данас је завијена у црно. Родбина и пријатељи немају речи утехе за њих.
                                                                                    Indira Hadžibulić
У породичној кући Лазовића, која је јуче изгубила сина и троје унучади данас је мук. Родбина, комшије и пријатељи који их посећују немају праве речи утехе. Чека се обдукција настрадалих која је заказана за сутра.
По речима Радосава, Дика Лазовића, оца преминулог Данијела Лазовића, Данијел је недавно требао да се прикључи Мировној мисији, али је то одложио, јер како каже, превише времена је проводио одвојен од своје деце. Желео је да остане са њима и да проведе што више времена са својом породицом.
- Камо среће да је отишао, не би настрадао- у сузама говори Данијелов отац, Дико.
Indira Hadžibulić
Данијел је радио као физер у Војсци Србије, али је радио и све друго што је Војсци било потребно. Тамо је радио од 2011.године. Пре три године је купио кућу. До тад су живели као подстанари. Његова супруга Мирјана није радила. Одгајала је децу. А Данијел се много мучио. Није се либио никаквог посла, само да заради који динар више, да направи кућу. Тако је ваљда Бог хтео, да он оде и одведе сву децу са собом, да се више не одвајају. Да ми је бар само једно оставио, него их је сву повео са собом - у сузама говори Дико.
Мајка само ћути и уздахне по који пут.
- Ништа не знамо у вези сахране. Чекамо да се сутра заврши обдукција. Војска је то све преузела на себе. Све око сахране. Биле су Данијелове старешине ту синоћ, они су нам рекли шта се догодило. Били су и војни болничари. Сад су код Мирјане, Данијелове супруге. Њу је породица одвела код њене куће. Није добро сигурно. Овај други син је тамо код њених тренутно. Мени је синоћ око шест јавио брат од стрица. Нисам био кући него на селу. Он је дошао код мене и рекао ми је да је Данијел имао удес, али да није ништа страшно, да је само мало ауто окрњен. А ја сам се чуо јуче са Данијелом. Био је празник, па је са породицом и том комшиницом кренуо у Студеницу. Ко би рекао да ће то да се деси. Причали смо о дрвима. Данијел је тек купио дрва за зиму и требало је да дођемо, ја и син, Данијелов брат, да му помогнемо. Али, ето судбине. А никад мрава није згазио. Шта су она деца Богу скривила?
На то Дикова сестра додаје да Бог узима само најбоље.
Indira Hadžibulić
Данијел је са собом одвео две ћерке и сина. Најстарија ћерка је четврти разред, син тек пошао у први разред и девојчица најмлађа има годину дана.
- Да ми је бар једно оставио, неколико пута понавља Дико.
- И Мирјани (супрузи) да је оставио бар једно. Како ће она сад да живи? Не знам где ће их сахранити. Где год Мирјана одлучи. То су њена деца, прекида Дико говор и плаче. Нећу у то да јој се мешам. Не знам да ли ће их сахранити у Рашки, село Драганиће, где су купили кућу или овамо - каже неутешни отац.
 
                                                        
                            
                            
                            
Препоручујемо
                    
                    МАЈКА КОЈА ЈЕ ПРЕЖИВЕЛА НЕСРЕЋУ КОД УШЋА ПУШТЕНА ИЗ БОЛНИЦЕ: Изашла на свој лични захтев
22. 09. 2024. у 12:13
                    
                    "ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
                    
                    САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
                    
                    АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!
ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.
04. 11. 2025. у 12:33
                    
                    
                    
                                        
                                        
                                
                                        
                                        
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
Коментари (0)