ДРВО СЕ ОБРУШИЛО НА БОЛНИЦУ, УМАЛО ДА ПАДНЕ НА КРЕВЕТ: Невероватне слике са Звездаре (ФОТО)

Новости онлине

18. 01. 2024. у 10:53

ЈЕДНО стабло обрушило се на зграду звездарске болнице и разбило прозор усред ноћи, али срећом све се на томе завршило и гломазна грана није завршила у просторији.

ДРВО СЕ ОБРУШИЛО НА БОЛНИЦУ, УМАЛО ДА ПАДНЕ НА КРЕВЕТ: Невероватне слике са Звездаре (ФОТО)

Foto: Printskrin Instagram/serbialive

- Дрво је пало на објекат и том приликом оштетило окно и прозор, причињена је мања материјална штета и нема повређених - потврдили су нам из КБЦ Звездара.

Непосредно након догађаја су обавештене све дежурне екипе које су изашле на лице места и направиле план за безбедно уклањање стабла.

Foto: Printskrin Instagram/serbialive

На ИГ страници Serbia Live Beograd објављене су фотографије на којима се може видети како је веће дрво "наслоњено" на зид, као и надлежне службе које су се трудиле да га што пре склоне одатле.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

ИЗРАЕЛ ОВО НИЈЕ ЖЕЛЕО: Напао Иран, а само три дана касније...