"ПИКСИЈА НЕ ДИРАЈТЕ! Александар Митровић није могао више да ћути
Капитен репрезентације Србије Александар Митровић није се нашао на списку новог селектора Вељка Пауновића због повреде, а у интервјуу за Флешскор говорио је о бројним темама везаних за његову клупску, али и репрезентативну каријеру.
ФОТО: Профимедиа
Нападач катарског Ал Рајана осврнуо се и на актуелни тренутак у којем се налази репрезентација Србије.
- Надам се да ћемо се пласирати на Светско првенство, али ништа не зависи од нас у овом тренутку. Испустили смо неке боде где није требало и сада имамо две тешке утакмице, против Летоније и нарочито Енглеске. Морамо да покушамо да направимо најбоље могуће резултате како бисмо опстали у трци и прескочили тимове испред нас. Мислим да имамо веома добру екипу, добре и младе играче, и да смо већ урадили неке велике ствари заједно. Све док имамо и најмање шансе, борићемо се и видети шта ће се догодити”, казао је Митровић.
Он је потом одговорио и на питање новинара како би описао период репрезентације под вођством бившег селектора Драгана Стојковића Пиксија.
- Несрећан крај за њега јер је урадио заиста добар посао са националним тимом. Играли смо на Светском првенству, као и на Европском првенству после 20 година. Мислим да чак има и највише победа од свих селектора у историји нашег националног тима. Наравно, и ми смо били лоши у неким тренуцима, али то је фудбал, живот… Захвални смо на свему што је урадио и сада гледамо на будућност. Нови селектор ће имати добру екипу са талентованим, младим играчима. Видећемо шта ће бити”, рекао је Александар Митровић.
Препоручујемо
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)