БИО ЈЕ ДЕТЕ ЗА ПРИМЕР: Просветни радници и ученици школе у коју је ишао Давид М. занемели када су чули трагичну вест
МАЈКА једног ученика школе који је познавао Давид М. и волео је да се дружи са њим кроз сузе је кратко рекла да је био дете за пример.

Фото АП
- Јако је страшно и трагично то што се десило. Он је био изузетно драг и добар дечак, лепо васпитан и добар другар. Ученици су га волели, наставницима је био драг... Велика је то трагедија. Сви смо затечени и ужаснути. Велико је то зло. Гледамо сада да утешимо децу која тугују за другаром јер их је страшна вест затекла на самом почетку другог полугодишта. Нема више њиховог другара у клупи – кажу за „Блиц“ запослени у школи.
Мајка једног ученика школе који је познавао Давид М. и волео је да се дружи са њим кроз сузе је кратко рекла да је био дете за пример.
- Не само моје дете, већ су га волела сва деца. Не могу да се смирим и осећам огромну бол. Не дај боже никоме...
Подсетимо, несрећа се догодила у недељу око 17 часова на Безданском путу када је возећи "пиат пунто" на дечака Давида М. налетео Андреј Г. (24) из Бездана. Возач је побегао са места несреће. Дечак је око 18 часова преминуо у болници од последица повреда, а Андреј Г. се сам предао полицији око пет сати касније, око 22 сата.
(Telegraf)

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (1)