ИЗ СВИХ ПРЕДМЕТА 5, САМО ИЗ ЈЕДНОГ 4: Дачић у емисију донео дневник из школе, али то није све
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић, министар за бригу о породици и демографији Милица Ђурђевић, министар финансија Синиша Мали, редитељ Милорад Милинковић и имитатор Далибор Голубовић гости су вечерашње емисије "Ами џи шоу".

Фото: Принтскрин ТВ Пинк
У емисији је приказан и дневник из средње школе и оцене министра Ивице Дачића.
Како је навео министар, из свих предмета је имао највишу оцену, само из руског четворку.
Прочитано је и писмо Ивице Дачића које је послао својим родитељима својим родитељима током средњошколских дана.
- Одлично ми је, са Нешом ми је добро, имам седам предмета плус пливање, платио сам 460.000 за месец дана, и добио сам бонове у тој вредности. Можеш да једеш и пијеш шта хоћеш и колико хоћеш. Ако хоћете да се чујете са мном можете понедељком, средом и петком у 18.30 и уторком и четвртком у 8.30 јер се тада будим и сигурно сам код куће - гласило је писмо министра Дачића својим родитељима.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)