УПАЉЕН ЖУТИ МЕТЕО-АЛАРМ ЗА ПОЛА СРБИЈЕ: Најновија временска прогноза за наредне дане - и у Београду могућ снег
ПРЕМА прогнози Републичког хидрометеоролошког завода, време сутра може бити опасно, због чега упозоравају на опрез.

Фото: Танјуг
- Време може бити опасно (потенцијално). Временске појаве које су прогнозиране нису неуобичајене, али је потребан опрез ако планирате активности које су изложене метеоролошком ризику. Треба наставити са информисањем о очекиваним метеоролошким условима. Не предузимајте непотребне ризике - стоји у појашњењу жутог метео-аларма.

Фото: Принтскрин/РХМЗ
Како се види на мапи, жути мете-оаларм је на снази у Западној Србији, југоисточној, југозападној и на Косову и Метохији.
Снег могућ и у Београду
У понедељак, 28. фебруара, има услова за појаву снега у северним крајевима и Београду. Ветар слаб и умерен на планинама повремено појачан северни.
Препоручујемо

ВРАЋА НАМ СЕ ЗИМА? Временска прогноза за крај фебруара и почетак марта
24. 02. 2022. у 14:43

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)