ЦЕЛА СРБИЈА ТРАГА ЗА ЊИМА: Ово је Лидија из Алексинца која је нeстала са мајком и оцем (ФОТО)

29. 09. 2021. у 16:11

МИСТЕРИЈА нестанка породице Ђокић из Алексинца и даље траје. Горан, Гордана и ћерка Лидија (25) су, последњи пут виђени у недељу око поноћи када су се враћали из Моравца у Алексинац.

ЦЕЛА СРБИЈА ТРАГА ЗА ЊИМА: Ово је Лидија из Алексинца која је нeстала са мајком и оцем (ФОТО)

Фото: Фацебоок

Цела Србија и даље трага за њима.

Подсетимо, отац, мајка и ћерка су нестали око поноћи у недељу увече када су се враћали из Моравца. Тамо су били на вечери код Горанове мајке.

Њихов нестанак полицији је пријавила родбина јуче, будући да се од недеље нису јављали на телефон, а тада су и последњи пут били активни на виберу.

БОНУС ВИДЕО:

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију