МАРОКАНЦИ ПУЦАЈУ ОД САМОПОУЗДАЊА: Једини бонус је освајање Светског првенства!
СЕЛЕКТОР Маркоа, Мохамед Уехби верује у играче које тренира и сматра да ова селекција може да оде до самог краја на Мундијалу.
FOTO: Tanjug/AP/Martin Meissner
Он сматра да ово што су до сад урадили није велика ствари и да је једини бонус освајање Светског првенства.
- Не свиђа ми се овај осећај где можемо да кажемо да је оно што смо урадили до сада сјајно, а да је остатак бонус. Не, једини бонус је освајање Светског првенства - рекао је Уехби.
Ипак, афричка репрезентација има тежак изазов, у четвртфиналу је чека Француска.
- Када желите да одете веома далеко у такмичењу, потребни су вам сви, а играчи који не могу да буду у стартних 11 знају да имају прилику да заврше утакмицу. Имамо стартере, а онда када други уђу као измене, могу да направе разлику за нас на терену. То је ствар која је позитивна за групу и то је нешто што нам даје много самопоуздања.
Подсетимо, утакмица Француска - Мароко игра се овог четвртка од 22 сата у Бостону.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)