РУШЕЊЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ МУ ЈЕ ЗА УЗОР: Жељко Комшић подржао бабу Фату Орловић и уништење светиње (ФОТО)

Novosti online

05. 06. 2021. у 18:57

ЧЛАН Председништва Босне и Херцеговине Жељко Комшић на Фејсбуку је прокоментарисао данашње рушење цркве у дворишту Фате Орловић у Коњевић-Пољу.

РУШЕЊЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ МУ ЈЕ ЗА УЗОР: Жељко Комшић подржао бабу Фату Орловић и уништење светиње (ФОТО)

Фото: Илустрација/принтскрин

- Пресуде Европског суда за људска права се морају извршавати. Око њих, ако желимо напред, не може бити трулих компромиса и попуштања. Пример Фате Орловић је пример истрајности. Да је пристајала на погодбе никада не би вратила своју имовину. То је уједно лекција и поука за све оне који се бескомпромисно желе борити за државу Босну и Херцеговину. Уколико истрајемо на ономе што су цивилизацијски принципи, имамо шаншу да изградимо нормалну државу Босну и Херцеговину - написао је Комшић на Фејсбуку.

Православна црква на приватном земљишту бошњачке породице Коњевић Поља код Сребренице у источној Босни срушена је данас.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (21)

ПОТПУНИ ХАОС У МАЂАРСКОЈ: Ови људи су заменили Орбана? (ВИДЕО)