ПРАВИЛНА ИСХРАНА-ПРАВИ ИЗБОР: Дом здравља "Вождовац" организовао још једну акцију првентивних прегледа
У "Кутку здравља 2" Дома здравља Вождовац одржана је акција превентивних прегледа под називом "Правилна исхрана - прави избор".
Фото: Дом здравља Вождовац
Ова акција била је усмерена на унапређење здравља грађана кроз пружање дијагностичких услуга и саветовања о здравим животним навикама. Акцију су подржале директорка Дома здравља "Вождовац", спец. др Невенка Величковић и чланица Већа Градске општине Вождовац, Ивана Бањац.
- Општина Вождовац је увек ту да подржи све активности Дома здравља јер је здравље наших грађана на првом месту - рекла је Бањац.
Др Величковић је у разговору са суграђанима истакла значај превентивних прегледа у очувању здравља, нагласивши да је редовна контрола кључна за правовремено откривање и спречавање оболевања. Такође, захвалила се присутнима грађанима на посети и интересовању, истакавши да је здравље најважнија категорија у животу сваког појединца и да је Дом здравља у потпуности посвећен пружању квалитетних превентивних прегледа за своје грађане.
Дом здравља Вождовац наставиће са организовањем превентивних акција у циљу подизања свести о значају превенције и здравих стилова живота.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)