"ТРЕБА ДА ВАС ЈЕ СРАМОТА!" Златан Ибрахимовић упутио оштре речи овом селектору на Мундијалу!

Након утакмице Блегије и Шпаније у четвртфиналу Мундијала, Златан Ибрахимовић одреаговао је оштрим речима у студију ФОX телевизије.

ТРЕБА ДА ВАС ЈЕ СРАМОТА! Златан Ибрахимовић упутио оштре речи овом селектору на Мундијалу!

Фото: Marco Canoniero / Shutterstock Editorial / Profimedia

Ламенс је у финишу меча заменио повређеног Тибоа Куртоу и направио кључну грешку коју је златни џокер „црвене фурије“ Микел Мерино претворио у пласман у полуфинале.

„Сматрам да је селектор одговоран за овај пораз. То је одлука која је Белгију коштала утакмице“, рекао је Ибрахимовић, а затим објаснио зашто сматра да је Белгија направила велику грешку.

„Зашто мењати Куртоу и увести Сенеа Ламенса из Манчестер јунајтеда, док Мајк Пендерс седи на клупи? Да ли је разлог то што Ламенс брани за Манчестер јунајтед, а Пендерс за Стразбур? Тако се не бира голман репрезентације. Поготово када видите шта се после догодило.“

Ту се није зауставио, већ је Ламенса отворено оценио као прецењеног голмана.

„Ламенс није голман за овај ниво. Прецењен је. Пендерс је много бољи и то сви могу да виде.“

На крају је Ибрахимовић упутио можда и најоштрију поруку белгијском стручном штабу.

„Катастрофално сте водили ову ситуацију. Срамота! Треба да вас је срамота, и селектора и тренера голмана“, закључио је Ибрахимовић.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПРЕНОС, НОРВЕШКА - ЕНГЛЕСКА: Два поготка, још два поништена и велика борба у Мајамију! (ВИДЕО)

ПРЕНОС, НОРВЕШКА - ЕНГЛЕСКА: Два поготка, још два поништена и велика борба у Мајамију! (ВИДЕО)

Фудбалери Норвешке и Енглеске играју меч четвртфинала Светског првенства. Утакмица је на програму од 23.00 по нашем времену, а ток утакмице можете пратити на порталу Новости.

11. 07. 2026. у 22:59

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...