БОЈКОТ ОСТАО САМО НА ПАПИРУ: Функционер ДС учествује на изборима у Зајечару

ИАКО Демократска странка предвођена Зораном Лутовцем званично није поништила одлуку о неучествовању на изборима, донету пред гласање за парламент прошлог јуна, како сада ствари стоје - бојкот биралишта више није на снази.

БОЈКОТ ОСТАО САМО НА ПАПИРУ: Функционер ДС учествује на изборима у Зајечару

Листа "Можемо боље", Стојадиновић трећи сдесна / Фото: Принтскрин

Наиме, поједини високи функционери ДС ушли су у трку за локалне изборе, који се одржавају 28. марта у Зајечару, Косјерићу и Прешеву.

Тако је члан Извршног одбора странке Милош Стојадиновић, за којег тврде да је био један од најжешћих заговорника бојкота, сада 3. на листи "Можемо боље - Драгана Рашић", коју је за изборе у Зајечару поднела истоимена група грађана.

Стојадиновић је, наводно, прошле године био најгласнији у захтевима да се санкционишу сви они у странци који су се залагали да ДС учествује на изборима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.

15. 07. 2026. у 20:30

Коментари (0)

ГЛАВНА НАГРАДА: Ексклузивно путовање у земљу новог светског првака