УОЧИ ТРЕЋЕГ ПОНАВЉАЊА ИЗБОРА У ШАПЦУ: Потписан меморандум између СНС и ЗС

А. Д.

29. 09. 2020. у 12:28

ШАБАЧКИ СНС и Покрет Западна Србија потписали су данас меморандум о заједничкој сарадњи - саопштено је из две странке.

УОЧИ ТРЕЋЕГ ПОНАВЉАЊА ИЗБОРА У ШАПЦУ: Потписан меморандум између СНС и ЗС

Фото: А. Делић

Како наглашавају, стављен је параф на послеизборну коалицију која је сагласна у свим циљевима који воде убрзаном развоју Шапца.

"Стабилна скупштинска већина коју ће у Скупштини града Шапца чинити СНС и ЗС допринеће стварању широког фронта који ће радити за добробит свих Шапчана" - каже се у саопшењу за медије СНС.

Уједно, СНС је позвала грађане који имају право гласа на 5 биралишта, на којима се у суботу 3. октобра трећи пут понављају локални избори, да гласају и тако помогну да се оконча изборни процес.

У саопштењу ЗС наглашава се да ће тај покрет као део стабилне скупштинске већине бити у прилици да реализује свој програм и настави доследну политику концентрисану искључиво на развој града Шапца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.

07. 11. 2025. у 14:04

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Хаг донео монструозну одлуку о генералу Младићу