ЧУВАРИ ВРАЧАРА: Грађанско ангажовање Милоша Јовановића
ОСИМ политичког ангажмана, председник ДСС Милош Јовановић одлучио је да се активније ангажује и грађански.
Фото: Ж. Кнежевић
План му је да, заједно са комшијама са Врачара, оживи Друштво за уређење и улепшавање Крунског венца које је основано 1924.
Јовановић, који живи у том најгушће насељеном крају Беграда, ових дана прелистава и новинску документацију, трагајући за вестима о активностима Друштва и правилима рада. Идеја је да буду што пре спремни за деловање - заштита зеленила и архитектуре краја, посебно што се најављује реконструкција Каленић пијаце и парка Петра Бојовића.
Препоручујемо
ГОДИНЕ БОДРЕЊА: Предраг Марковић срдачно захвалио на бројним честиткама за рођендан
12. 09. 2020. у 12:05
СВИЛЕНА МАРАМА НА ДАР: Бранко Ружић у посети првој председници општине Ужице
09. 09. 2020. у 14:00
БАЈАТОВИЋ ОТКРИО ПОТЕНЦИЈАЛНЕ КУПЦЕ НИС-А: "Руски капитал мора да буде анулиран"
ДИРЕКТОР Србијагаса Душан Бајатовић изјавио је вечерас да продају НИС-а Русима 2008. не види као лош пословни потез, али да руски капитал у тој компанији мора да буде анулиран, јер НИС мора да настави да ради, а као потенцијалне купце НИС-а види субјекте из арапских земаља, али не искључује ни европске, или америчке компаније.
18. 11. 2025. у 22:27
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ТАЈ МАЛИ ЖУТ БИКИНИ: Тенисерке запалиле нет фоткама са плаже
АРИНА Сабаленка и Паула Бадоса су у жижи.
18. 11. 2025. у 11:34
Коментари (0)