СПРЕЧЕНО КРВОПРОЛИЋЕ: Блокадер хтео да отме пиштољ, полиција га закуцала за асфалт!

МУЊЕВИТА акција полиције спречила могућу трагедију

СПРЕЧЕНО КРВОПРОЛИЋЕ: Блокадер хтео да отме пиштољ, полиција га закуцала за асфалт!

Фото: Принтсцреен

Припадници полиције су у муњевитој акцији савладали блокадера и који је хтео полицајцу да одузме пиштољ, чиме је спречена могућа трагедија усред хаоса на улицама!

Сцене интервенције биле су језиве! У тренутку потпуне тензије и сукоба, полиција је реаговала невероватном брзином, оборила осумњиченог на земљу. Пиштољ је заштићен док су полицајци покушавали да успоставе контролу и спрече још већи хаос међу окупљенима.

Невероватна сцена, полицајци улећу међу окупљене, савладавају мушкарца. Атмосфера је у секунди постала потпуно усијана, док су људи у паници посматрали шта се догађа.

Полиција је брзом и одлучном реакцијом спречила потенцијално озбиљан инцидент у тренутку када су тензије у центру града већ биле на ивици експлозије. Грађани који су се затекли на лицу места остали су у шоку због призора оружја усред протеста и хаоса на улицама.

Посебно забрињава чињеница да се све догодило међу великим бројем људи, док су улицама одјекивали повици, сирене и сукоби. У једном тренутку настала је потпуна пометња, а пролазници су покушавали да се склоне док је полиција неутралисала опасност.

Док су блокадери правили хаос на улицама Београда, припадници МУП-а сатима су покушавали да очувају ред и заштите грађане од ескалације насиља које је потресло престоницу.

Шта је блокадер хтео са пиштољем то ће МУП Србије установити! 

(24 седам)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!