Арно Гујон прихватио позив на дуел са Сандром Гоцијем: Да ли ће "храбриша" побећи као што је побегао од председника Вучића? (ВИДЕО)

ДИРЕКТОР Канцеларије за јавну и културну дипломатију у Влади Републике Србије Арно Гујон прихватио је позив једног француског медија да учествује у дуелу са председником Уније европских федералиста Сандром Гоцијем.

Арно Гујон прихватио позив на дуел са Сандром Гоцијем: Да ли ће храбриша побећи као што је побегао од председника Вучића? (ВИДЕО)

Foto: Tanjug/Kancelarija za javnu i kulturnu diplomatiju/ Marko Petrović (HO)

Гујон се огласио на свом Икс налогу уз снимак где обавештава јавност да је одмах по позиву тог медија прихватио дуел.

Чека се одговор Гоција који је побегао од дуела са председником Србије Александром Вучићем, који је иницијално сам тражио, па кад је председник као из топа прихватио, Гоци је нестао у виду магле. 

Како је наведено, француски медиј понудио је формат 45-минутне дебате уживо, уз учешће два новинара - једног десне и једног леве профилације, како би се обезбедили потпуно уравнотежени и фер услови. 

Организатор је предвидео идентичан третман за оба учесника, укључујући једнако време за излагање и реплике, а дебата би се одржала на француском језику, имајући у виду да оба саговорника течно говоре тај језик. 

- Теме дебате обухватају кључна питања демократских процеса, индивидуалних слобода, вредности и права мањина у Србији и Европској унији - управо оне области у којима је Сандро Гоци у јавности износио критике на рачун Србије - истиче се у саопштењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ХАЛИД ОТКРИО БОЛНУ ИСТИНУ: Плаћао алиментацију, а онда сазнао да дете можда није његово