"МУКА МИ ЈЕ ОД БЛОКАДА" Мајка из Старе Пазове послала поруку: "Желим да моја деца наставе школовање без проблема, зато подржавам Вучића"

В.Н.

31. 08. 2025. у 20:01

ЖЕНА из Старе Пазове присетила се тешких година када је, како каже, као дете пролазила кроз рат и без обзира на све, морала да иде у школу.

МУКА МИ ЈЕ ОД БЛОКАДА Мајка из Старе Пазове послала поруку: Желим да моја деца наставе школовање без проблема, зато подржавам Вучића

Фото: Ало/Принтскрин

- Мука ми је више од блокада. Ратно сам дете, преживела сам рат и тада сам у то време ишла у школу и моји родитеји нису имали могућност да бирају хоћу ли се школовати или не. Школа нам је била обавезна - рекла је жена.

- Мајка сам троје деце, студента, средњошколца и основца. Желим да моја деца наставе школовање без икаквих пробема зато што нам је Александар Вучић заиста обезбедио да у Србији влада мир и љубав, ту сам да то подржим, ништа друго - додала је жена из Старе Пазове.

Све детаље о окупљањима грађана против блокада широм Србије пратите у нашем блогу уживо КЛИКОМ ОВДЕ!

(Ало)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (3)

Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп