САМИ СЕ ОФИРАЈУ! Ово је блокадерска политика: Оптужују Србију за непостојећи геноцид у Сребреници
БЛОКАДЕРСКА политика, осим што је насилна, она је и суштински антисрпска - а за ту тврдњу све је више доказа из дана у дан.
Новости
Блокадери су и више него сагласни са оптужбама које Србе жигошу као геноцидни народ због такозваног геноцида у Сребреници.
О томе сведочи и транспарент који су блокадери носили у Новом Саду.
Фото Информер.рс
И ова фотографија је још један у низу доказа да су блокадери увек на линији са доказаним антисрпским непријатељима.
Препоручујемо
ТРУЈЕ СРПСКУ ДЕЦУ: Новинарка дала кратку биографију Динка Грухоњића
30. 05. 2026. у 15:57
МОЋНИ ШАНГАЈ Синиша Мали: Град у који сам желео да се преселим 2012. године
30. 05. 2026. у 14:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (30)