АНА БРНАБИЋ ПОРУЧИЛА ЂИЛАСУ: Сада имамо и видео-снимак као доказ на ком кажете да је убиство Александра Вучића чињење услуге Србији

ПРЕДСЕДИЦА парламента Ана Брнабић тврди да је лидер ССП Драган Ђилас потврдио да је његова идеологија да се позива на убиство Александра Вучића.

АНА БРНАБИЋ ПОРУЧИЛА ЂИЛАСУ: Сада имамо и видео-снимак као доказ на ком кажете да је убиство Александра Вучића чињење услуге Србији

FOTO TANJUG/ RADE PRELIĆ

- Сасвим јасно сте, господине Ђилас, рекли да је убиство Александра Вучића чињење услуге Србији. Сада имамо и видео-снимак као доказ. Нема лажи, нема преваре (можда по први пут у Вашем животу). Тиме потврдили да је то Ваша идеологија, а да су Милован Бркић, Јово Бакић, Горан Марковић, Срђан Миливојевић и остали, који су до сада позивали на убиство председника Вучића, увек били само Ваши трбухозборци. Само Вас је Ваша нервоза навела да сада сами то кажете, да се не кријете више иза других. Таман кад Вам је тактика дошла до тога да се кријете иза деце узраста од 6 до 10 година. Такви сте "јунаци" и то вам је политика. Добро је да народ то сада јасно види - написала је Ана Брнабић на Иксу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.

15. 07. 2026. у 20:30

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво