ДИНКО ГРУХОЊИЋ ЗВ. САБАХУДИН ПРИПРЕМА НОВИ УДАР НА УНИВЕРЗИТЕТЕ: Због којег планира и одлазак у Црну Гору

Динко Грухоњић зв. Сабахудин, осведочени антисрбин и један од организатора “студентских” блокада, планира радикализацију даљих протестних активности на универзитетима, по моделу "све или ништа".

ДИНКО ГРУХОЊИЋ ЗВ. САБАХУДИН ПРИПРЕМА НОВИ УДАР НА УНИВЕРЗИТЕТЕ: Због којег планира и одлазак у Црну Гору

Foto: Medija centar Beograd

С обзиром на то да је Грухоњић свестан да “студентски” протести и блокаде губе на свом интензитету, планирао је да искористи све могуће капацитете у НВО сектору, како би додатно индуковао блокаде и покушао да поврати утицај, јер је очито да већина студената све више схвата да су изманипулисани и злоупотребљени пре свега од две кључне НВО "Грађанске иницијативе" и "Иницијативе младих за људска права".


Упоредо са тим, Грухоњић планира да у наредним данима отпутује у Црну Гору на консултације за Милом Ђукановићем, бившим председником ДПС-а, од којег очекује конкретну помоћ за даље организовање блокада на факултетима.

Поред наведеног, Грухоњић посебан анимозитет гаји према студентима Правног факултета у Новом Саду, који су се у великом броју пријавили за јануарски испитни рок. Због тога, Грухоњић је у више наврата слао на Правни факултет своју интимну везу Милу Пајић, међутим ни она није успела да спроведе субверзију јануарског испитног рока, што Грухоњића чини додатно нервозним и забринутим.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ПАРТИЗАН ЗАВРШИО ПЛЕЈМЕЈКЕРА! Бивши саиграч Милоша Теодосића облачи црно-бели дрес