СЛУЧАЈНОСТ ИЛИ СУ ФИНАНСИЈЕРИ ИСТИ? У Грузији обојена револуција против проруског председника, у Србији са истим симболима против Вучића
ХРВАТСКИ јавни сервис ХРТ емитовао је прилог о протестима у Грузији где је прозападна опозиција, која је изгубила на изборима, организовала протесте против проруске Владе и новоизабраног председника.
Фото: Принтскрин
Осим што протести личе на оне у Србији по реторици опозиције и насиљу на улицама које спроводи опозиција, у око је упао и препознатљиви симбол обојене револуције који је ових дана актуелан и код нас - песница!
Тим поводом друштвеним мрежама шири се питање да ли је у питању случајност или је финансијер протеста исти.
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
СРПКИЊА КОЈА ЈЕ ОЧАРАЛА МУСОЛИНИЈА Одбила италијанско држављанство: "На дну моје душе - Српство"
ТОКОМ изложбе у Риму 1935. године, где је Милена Павловић излагала са италијанским уметницима, Мусолини је препознао њено презиме и застао да је упозна.
05. 11. 2025. у 08:43
Коментари (34)