ОЧЕКУЈЕМ И СУСРЕТ СА ПРЕДСЕДНИКОМ УЗБЕКИСТАНА Вучић: Разговараћу са многим лидерима данас и сутра у Бакуу
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је да је данас већ разговарао у Бакуу са словачким председником Петером Пелегринијем и најавио је да ће током дводневног боравка у Бакуу имати још сусрета и разговора са светским лидерима.

Фото: Принтсцреен
- Већ сам разговарао са словачким председником Петером Пелегринијем, наставићу да разговарам, са многим људима ћу да разговарам и данас и сутра - рекао је Вучић новинарима после разговора са председником Азербејџана Илхамом Алијевим.
Како је навео, очекује да се сретне и са председником Узбекистана Шавкатом Мирзијојевом.
Пренео је и да председник Уједињених Арапских Емирата стиже вечерас у Баку те да се нада да ће и са њим разговарати. Вучић у Бакуу учествује на годишњем самиту Уједињених нација о климатским променама КОП29.
БОНУС ВИДЕО:
ИЛОН МАСК БИО ПРИСУТАН ТОКОМ РАЗГОВОРА ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА И ТРАМПА
Препоручујемо

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)